RAMADA RESORT KIRŞEHİR THERMAL & SPA

DOĞANIN ŞİFA DOLU ARMAĞANI

Kırşehir’in ilk ve tek 5 yıldızlı termal oteli Ramada Resort Kırşehir Thermal & Spa, Kırşehir’in en özel ve büyük yatırımlarından biridir. Anadolu’nun tam ortasında yer alan tesisimiz Ankara’ya 1,5 saat uzaklıkta, Nevşehir’e 80 km uzaklıkta, Kayseri’ye 1 saat uzaklıkta olup termal otel alanında lüx kalitede hizmetinizdedir.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN2015-12-30

Konforlu odalarımız

Dilerseniz, bodur çamların harika görüntüsü ile süslenen tarlaların bereketinden ilham alın. Minik misafirlerimizin de güvenliklerine önem vererek “yüksek güvenlikli cam sistemi” ile donattıgımız odaların keyfini çocuklarınızla birlikte çıkarın.

Kneipp Havuzu

Bir terapi düşünün tamamen stresten,toksinlerden arınmak ve rahatlamak üzerine kurulu. Kneipp havuzunda kollar ve bacaklar bakım küvetlerinin içindeki sıcak-soğuk sulara sokularak kan dolaşımı hızlandırılıyor ve dokuların oksijenle beslenmesi sağlanıyor.

Yüzme Havuzu

Sağlığınızı, zindeliğinizi, estetik ve güzelliğinizi suyun iyileştirici gücüyle kazanabilirsiniz. Doğanın bu iyileştirici terapisiyle tüm stres ve yorgunluğu üzerinizden atacak, kendinizi zihinsel olarak da daha zinde hissedeceksiniz. Yüzme havuzları suyla sporun iyileştirici etkilerini sizlere sunuyor.

Roof Bar

Siz buz gibi içeceğinizi yudumlarken, hayalleriniz bulutlarla el ele tutuşsun.Uçsuz bucaksız gökyüzünün eşlik ettiği bir yolculuğa çıksın.

Toplantı salonlarımız

Çeşitli salon seçeneklerimizle, geniş ve ferah alanıyla toplantılarınız, düğün, yemek ve diğer tüm organizasyonlarınız için hayalinizdekini gerçekleştirecektir.

İletişim

Ramada Resort Kırşehir Thermal & SPA
Bağlar Başı Mah. Şehit Kerem Aydın Cd. No:49/51, 40100, Türkiye
Tel +90 (386) 240 40 40
Tel +90 (386) 645 09 91