HAKKIMIZDA

RAMADA RESORT KIRŞEHİR THERMAL & SPA
DOĞANIN ŞİFA DOLU ARMAĞANI

 
 
 

Kırşehir’in ilk ve tek 5 yıldızlı termal oteli Ramada Resort Kırşehir Thermal & Spa, Kırşehir’in en özel ve büyük yatırımlarından biridir. Anadolu’nun tam ortasında yer alan tesisimiz Ankara’ya 1,5 saat uzaklıkta, Nevşehir’e 80 km uzaklıkta, Kayseri’ye 1 saat uzaklıkta olup termal otel alanında lüx kalitede hizmetinizdedir.

KONFORLU ODALARIMIZ

Dilerseniz, bodur çamların harika görüntüsü ile süslenen tarlaların bereketinden ilham alın. Minik misafirlerimizin de güvenliklerine önem vererek “yüksek güvenlikli cam sistemi” ile donattıgımız odaların keyfini çocuklarınızla birlikte çıkarın.

KNEİPP HAVUZU

Bir terapi düşünün tamamen stresten,toksinlerden arınmak ve rahatlamak üzerine kurulu. Kneipp havuzunda kollar ve bacaklar bakım küvetlerinin içindeki sıcak-soğuk sulara sokularak kan dolaşımı hızlandırılıyor ve dokuların oksijenle beslenmesi sağlanıyor.

YÜZME HAVUZU

Sağlığınızı, zindeliğinizi, estetik ve güzelliğinizi suyun iyileştirici gücüyle kazanabilirsiniz. Doğanın bu iyileştirici terapisiyle tüm stres ve yorgunluğu üzerinizden atacak, kendinizi zihinsel olarak da daha zinde hissedeceksiniz. Yüzme havuzları suyla sporun iyileştirici etkilerini sizlere sunuyor.

ROOF BAR

Siz buz gibi içeceğinizi yudumlarken, hayalleriniz bulutlarla el ele tutuşsun.Uçsuz bucaksız gökyüzünün eşlik ettiği bir yolculuğa çıksın.

TOPLANTI SALONLARIMIZ

Çeşitli salon seçeneklerimizle, geniş ve ferah alanıyla toplantılarınız, düğün, yemek ve diğer tüm organizasyonlarınız için hayalinizdekini gerçekleştirecektir.

Copyright © 2018 Aklı Şahane